nag2a.jpg, 46kB


Usługa 3D Secure

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie - klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności bedzie polegać na podaniu ustalonego hasła.

Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty - tekst, który bedzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

Uwaga: w przypadku kart Maestro, Visa Electron lub Visa Business Electron w procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank. Następnie w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło do usługi, które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet.

Jak wygląda rejestracja karty w usłudze?

System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.

3dsecure_v_mc.jpg, 345kB


Klient może również zarejestrować kartę przed dokonaniem płatności kartą przez Internet wybierając odpowiedni z poniższych adresów:

karta Maestro

https://secure5.arcot.com/vpas/enroll/index.jsp?locale=pl_PL&id=0&bankid=16011

karta MasterCard i MasterCard "młodzieżowa"

https://secure5.arcot.com/vpas/enroll/index.jsp?locale=pl_PL&id=0&bankid=16039

karta Visa Electron i Visa Electron "młodzieżowa", Visa Business Electron https://secure5.arcot.com/vpas/enroll/index.jsp?locale=pl_PL&id=0&bankid=16019

karta Visa Electron payWave i Visa Electron "młodzieżowa" payWave, Visa Business Electron PayWave https://secure5.arcot.com/vpas/enroll/index.jsp?locale=pl_PL&id=0&bankid=16015
|| O banku || Oferta || Kontakt ||

© Bank Spółdzielczy w Lubyczy Królewskiej